MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 14367392
nr 1436 7392
Vitrinskåp
Längd: 87 cm. Djup: 36 cm, höjd: 187 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:15:25
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)